ANA SAYFA
HAKKIMIZDA
HİZMETLER
GALERİ
PELLET NEDİR?
İK
ŞİKAYET
İLETİŞİM
 Hızlı Erişim
- Ana Sayfa
Hakkımızda
- Ürünlerimiz
- Hizmetlerimiz
- Haberler
- Galeri
- İnsan Kaynakları
- Videolar
- Şikayet Formu
- İletişim
HAKKIMIZDA
Ana Sayfa « geri dön

Eco Pellet Enerji, ağaç tozundan pellet (bio yakıt) üreten bir firmadır. Pellet doğalgaza ve kömüre alternatif bir yakıttır. Pellet diğer yakıtlara göre %40 daha ekonomik ve çevreci bir yakıttır.

Ürün gamımız ile hedef pazarımız konutlar, işyerleri ve sanayinin ısınma, ısıtma ve elektrik üretiminde kullanması gereken enerji ihtiyacını karşılamaktır...

Misyon: 
İnsan hayatını, daha temiz, ekolojik, ekonomik ve yaşanabilir kılmak.
 
Vizyon:
Var olan doğayı teknoloji ile buluşturan ve bunu insanlığa daha temiz, ekonomik, ekolojik yenilebilir alternatif doğal yakıt olarak sunan, ulusal ve uluslararası oluşturulan yeni pazarın öncüsü olmak.
 
Amaçlar ve hedefler:
 
Dürüstlük ve adil olma
Dürüstlük ve gerçekçilik firmamızın temel ilkelerinden biridir. Çalışanlarımız ve kurum kültürümüze bu değeri benimsetmeyi ve yaşatmayı taviz vermeden uygulamalıyız. İlişkide olduğumuz herkese güven duygusu çağrıştırmalıyız. Başta pay sahiplerimiz, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz, çalışanlarımız, ast ve üstlerimiz kısacası tüm kişi ve kurumlara karşı dürüst ve gerçekçi olmalıyız.
 
Müşteri memnuniyeti
Müşterilerimizin beklenti ve taleplerini en iyi şekilde anlamak, değerlendirmek ve kısa sürede beklentilerine cevap vermek hedef ve amaç kültürümüzün bir parçasıdır. Müşterilerimize etik kurallar ise sunduğumuz ürün ve hizmet ne kadar iyi olur ise bize olan bağlılıklarının o kadar dostane olacağının farkında ve bilincinde olmalıyız.
 
Bireye saygı
Her birey toplumu oluşturan yapı taşlarından biridir düşüncesi ile hareket ederek, daha samimi, saygılı, açık ve kişi özel hayatına önem veren güven ortamının oluşmasına katkıda bulunmalıyız.
 
Yenilikçi
Değişen ve gelişen Dünya’da, yeniliğin gerisinde kalmama düşüncesini benimsiyor ve özümsüyoruz. Bu sebeple müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını yenilikçi düşüncemiz ile bağdaştırıyoruz. Ürünler ve üretim süreçlerimize , bizler ve müşterilerimiz için daha etkin faydalı olacak yenilikleri bulmalıyız.
 
Takım çalışması
Birlikte çok engellerin aşılabileceğinin farkındayız. Bizlere göre pazarın öncüsü olmanın bir ekip çalışması olduğu aşikardır. Bu sebeple çalışanlarımızdan tüm yetenek, başarı ve özverilerini bireysel ve takım ruhu anlayışı ile bizlere değer katmalarını beklemekteyiz. Ancak o zaman müşteri memnuniyeti, değerimiz ve hizmet anlayış politikamız değer kazanacaktır.
 
Liderlik
Liderler;  iyi ve kaliteli hizmet anlayışı için canla başla, çalışanlarımıza neyi, nasıl en iyi şekilde yapabiliriz konusunda vizyon kazandıran kişilerdir. En iyiyi ve güzeli, takım çalışmasına uygulayan ve uygulatan, onları eğiten ve yöneten kişiler liderlerimizdir.
 
Verimlilik
Mevcut olan kaynaklarımız ile en iyi şekilde, mümkün olduğu kadar başarı elde etmeliyiz. İşimizi en iyi şekilde yaparken kendimizi ölçme ve değerlendirmede içsel birtakım kriterlerimiz olmalı. Bu kriterlere göre hareket ederek çalışmalıyız. Performansımızın, üst ve diğer yetkililer tarafından görülmesine olanak sağlamalı ve rekabet ortamında bizi liderliğe ulaştıracağına inanmalıyız.
 
Gizlilik
Gizliliğiniz, etik kurallara tamamen bağlı kalınarak kendinizi güvende hissetmeniz açısından bizim için önemlidir. Bu nedenle, işleyiş açısından üstleriniz ile iletişime geçmenizde bilgileriniz saklı tutulacaktır.
 
Açık kapı politikası
Varoluş nedenimizi daima ileriye taşıyacak tüm konularda, gereken durumlarda kişisel bilgilerin saklı kalması koşulu ile her türlü görüş ve öneriye tüm yöneticilerimiz kapılarını açık tutarak bu politikamıza destek vermekle sorumludurlar.
Resmin büyüğünü görmek için tıklayın
 
Ana Sayfa | Hakkımızda | Ürünlerimiz | Hizmetlerimiz | Haberler | Galeri | Şikayet Formu | İletişim | Etiketler